Peac Ijász szakosztály

Flower

Archive for január 20th, 2009

III. PTE-PEAC terem VERSENY

minõsítõ és örömíjász forduló!

A pécsi PTE-PEAC Íjász Szakosztálya minõsítõ és örömíjász teremversenyt rendez. A verseny célja: az íjászat népszerûsítése, a pécsi teremíjász hagyományok ápolása valamint versenylehetõség biztosítása minõsítési szintek eléréséhez.

Letöltés: MinõsítõÖrömíjász

(tovább…)

  • Bejelentkezés


  • You are currently browsing the Peac Ijász szakosztály blog archives for the day kedd, január 20th, 2009.